Powinniśmy rozważyć wewnętrzne żaluzje, jakie są wykonane z drewna.

Do zabezpieczenia lokalu mieszkalnego potrzeba niewiele, przy tym należy spełnić wymagania a także utrzymać design, a także ochronę przed promieniowaniem UV (słonecznym). Wszystko jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, zachowując swój wyjątkowy styl wnętrza. Dobrze jest zdecydować się na żaluzje drewniane, bo to właśnie dzięki nim możemy mieć pewność, iż nasze okna są zabezpieczone, a wystrój wnętrza zachowany a także dopasowany również do tynku mieszkania a dodatkowo budynku mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza naszych domów i mieszkań przed okiem ciekawskich oraz promieniami słonecznymi. Powinniśmy również zastanowić się nad wewnętrznymi żaluzjami, które także są wykonane z drewna. Zrobione z naturalnych materiałów, takich jak włókien drewna z lipy oraz dębu. Rozmiary lamelek produkowane na wymiar okna, normalne wynoszą pięćdziesiąt milimetrów. Teraz dostępny jest najnowszy system odpowiadający za stabilizację żaluzji, tak zwany PerfectFix, który możemy opcjonalnie dodać do kupionych żaluzji. Aktualnie rolety drewniane są tak sterowane aby zabezpieczyć je przed małymi dziećmi (Child Safety), dzięki temu posiadamy pewność, iż mamy możliwość ustawiać je modalnie, nie musząc martwić się, że dzieci dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją różne wybory sterowania stronami żaluzji. Aktualnie do wyboru są 3 możliwości zamocowania żaluzji: na ścianie, we wnęce okna lub na skrzydle okna. Taśma materiału dostępna w różnych kolorach. Do tego piękna, dostępna w wielu różnych wariantach rozmiarowych a także koloru drewniana blenda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *