Park trampolin Dzierżoniowa dla dzieci

Park trampolin Dzierżoniowa dla dzieci

Jump4u to park trampolin , który znajduje się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park trampolin otwarty jest przez cały rok oraz jest szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat. Jest to też wspaniała propozycja spędzenia wolnego czasu dla osób, które kochają sport, a szczególnie dla akrobatów.

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni parku trampolin oferujemy różnorodny trampolinowy sprzęt dla dorosłych a także dzieci. W parku znajduje się strefa akrobatyczna, boiska do koszykówki, basen z gąbkami, ścieżka akrobatyczna oraz urodzinowe stoły.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na atrakcje Dzierżoniowa dla dzieci, wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego! Jeżeli chciałbyś się doskonale bawić z przyjaciółmi, to przyjdź do naszego parku trampolin. Nasze trampoliny to świetny sposób na imprezę i ćwiczenia równocześnie. Przyjdź i wtedy przekonaj się, jak łatwo możesz się bawić i równocześnie dbać o kondycję!

Twoje dzieci mają okazję bezpiecznie skakać a także znakomicie się bawić. Swój park doskonale nadaje się do organizacji urodzin i innych zabaw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku a także przyłączenia się do świetnej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *