Niesamowite atrakcje Władysławowa.

Nawet jeżeli w tym roku nie uda wam się pojechać do Chorwacji czy Włoch, wczasy nad morzem bałtyckim także mogą być świetne. Dość znaczna liczba niewielkich i większych wakacyjnych miejscowości usatysfakcjonuje nawet najmocniej wymagających turystów. Zapraszamy serdecznie was dzisiaj do cudownego miasta leżącego nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Niesamowite atrakcje Władysławowa
Jeśli lubicie jeździć na rowerze, na pewno skorzystacie z trasy rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie możecie absolutnie zapomnieć o wizycie w rezerwacie Słone Łąki i w Dolinie Chłapowskiej! Lubiący odpoczywać na plaży w drodze na piaski w Cetniewie oczywiście porobią sobie zdjęcia przy Alei Gwiazd Sportu oraz… pięknej Koronie Himalajów! Jeżeli dopadnie was deszcz, będziecie mogli zabrać swoje dzieci do niesamowitego Muzeum Motyli albo na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym budynku jest też wieża widokowa, niemniej jednak jeśli maluchy będą marudzić, że bolą ich nogi, da się wjechać na górę windą. W czasie słonecznych dni dzieci prócz przepięknej plaży (która ciągnie się 23 km) z całą pewnością będą chciały odwiedzić Lunapark Sowiński, Ocean Park, Tarzan Park  a dodatkowo domek który stoi do góry nogami. Obowiązkowo odwiedźcie z swoimi pociechami Port Morski! A może skusicie się na wyprawę statkiem Kaczątko? Wielbiciele historii, podróżujący do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, z pewnością odnajdą się w Adiutantówce i Hallerówce, a jeśli pojadą trochę dalej, do Sławutowa, zdolają zwiedzić atrakcyjną osadę średniowieczną. W niedalekim Swarzewie można przejść poprzez Labirynt Kukurydzy, a w sąsiednim Rozewiu zdobyć latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Niemało interesujących atrakcji jednego dnia? Oczywiście warto tu zostać na dłużej. Jeżeli chodzi o bazę noclegi Władysławowo ma bogatą propozycję. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny na każdą kieszeń. Umiejscowione niedaleko plaży albo nieco dalej, ale z opcją transportu, mające piękne place zabaw dla maluchów, trampoliny, prywatne kuchnie, estetycznie umeblowane – tutejsze noclegi dają szansę przyjemnego wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy (i pandemii koronawirusa). Fani prostoty wyszukają tu drewniane domki holenderskie i piękne domki w stylu skandynawskim, a także cztery ogromne pola campingowe. Apartamenty o bardzo wysokim standardzie kusić będa uczestników spotkań firmowych. Przecież noclegi Władysławowo proponuje nie tylko sezonu letniego, ale poprzez cały rok. Zarezerwuj wypoczynek już dziś!

Przyjedź do Władka!
Dzięki bardzo dobrej sieci komunikacyjnej urlop we Władysławowie jest bardziej interesujący. Można tu szybko dostać się z niewątpliwie każdego zakątka naszej Ojczyzny. Nawet jeżeli popsuje ci się samochód, będziecie mogli odstawić go do mechanika, a następnie, korzystając z SKM, prędko być w Jastrzębiej Górze bądź na Helu albo wybrać się w podróż do Gdyni, Gdańska czy Sopotu. Zresztą samo miasteczko, choć jest spore, także możesz pozwiedzać na nogach. Jeżeli zatem zastanawiasz się, w jakim miejscu spędzić wczasy, przyjedź do słynnego Władysławowa – gwarantujemy Ci, że nuda Ci nie grozi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *